Wypożyczalnia samochodów Częstochowa

Wypożyczalnia samochodów - Wynajem aut - osobowych i dostawczych - Arsen pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Częstochowa

Częstochowa
42-200 Częstochowa, ul. Piłsudsikiego 17

telefon: 720 100 520, 720 340 340
e-mail: arsen@arsen.net.pl
 

Godziny pracy biura

pn - pt 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00
niedziela biuro nieczynne
Wypożyczalnia samochodów Arsen pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę

Wynajem samochodów Częstochowa

Wypożyczalnia aut Arsen na terenie miasta Częstochowa to najlepsza alternatywa jeśli chodzi o wynajem samochodów.

Wynajem samochodów jaki prowadzi wypożyczalnia Arsen odbywa się 24 godziny na dobę. W ofercie znajdą Państwo zarówno samochody dostawcze jak i także samochody osobowe.

Jeśli zapoznali się Państwo z ofertą jaką proponuje wypożyczalnia samochodów Arsen, zapraszamy do kontaktu. Rezerwacje na wynajem samochodów można dokonać także telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jeśli szukasz taniego, ale będącego na wysokim poziomie wynajmu auta w Częstochowie, zapoznaj się z ofertą wypożyczalni samochodów Arsen. Naszym klientom udostępniamy bogaty wybór aut miejskich, kompaktowych, klasy Premium, typu SUV, a także luksusowych, które nie są starsze niż 2 lata.

Wypożyczalnia aut dla firm i osób indywidualnych

Działamy także jako wypożyczalnia samochodów dostawczych oraz przystosowanych do przewozu osób (Peugeot Boxter i Renault Trafic). Wszystkie oferowane na wynajem auta posiadają ważne ubezpieczenia AC i OC oraz bogaty pakiet wyposażenia (poduszki powietrzne, radio, klimatyzacja).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy ofertę innych, uzupełniających usług, czyli wynajem fotelika dziecięcego, nawigacji GPS czy łańcuchów zimowych dla planujących zimowy wyjazd w góry. Wypożyczalnia samochodów Arsen przygotowała także specjalną ofertę dla nowożeńców – wynajem aut do ślubu.

W naszym punkcie w Częstochowie czeka miła obsługa, która doradzi wybór odpowiedniego modelu oraz pomoże w krótkim czasie przejść przez kwestie formalne. Zapraszamy także do rezerwacji aut poprzez e-mail lub telefonicznie.

Nasze wypożyczalnie samochodów

BełchatówBydgoszczCzęstochowaElblągGdańskGrudziądzInowrocławKaliszKielceKoninŁódźOlsztynOstrów Wlkp.Piotrków Tryb.PłockRadomToruńWłocławek