Wypożyczalnia samochodów Płock

Wypożyczalnia samochodów - Wynajem aut - osobowych i dostawczych - Arsen pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Płock

Płock
09-400 Płock, Przemysłowa 17

telefon: 720 100 520, 720 340 340
e-mail: arsen@arsen.net.pl
 

Godziny pracy biura

pn - pt 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00
niedziela biuro nieczynne
Wypożyczalnia samochodów Arsen pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę

Wynajem samochodów Płock

Interesuje Cię wynajem aut w atrakcyjnych cenach i na korzystnych warunkach? Podczas podróży służbowej, wakacji lub ślubu chcesz jeździć komfortowym i bezpiecznym autem? Poznaj zatem ofertę Arsen. Nasza wypożyczalnia samochodów w Płocku spełnia powyższe założenia i oferuje jeszcze więcej.

Wynajem aut krótko- i długoterminowy

Możemy zaproponować wynajem samochodu w dwóch powyższych wariantach. Z opcji tej mogą skorzystać klienci indywidualni oraz firmy. Wybór co do typu auta jest szeroki. Nasza flota składa się z małych miejskich aut, modeli dostosowanych do potrzeb dużych rodzin, czy też większych pojazdów idealnych np. podczas przewozu mebli, gdyż działamy również jako wypożyczalnia samochodów dostawczych.

Wśród naszych aut możemy wymienić modele takich marek jak: Renault, Nissan, Hyundai, Opel, Peugeot. Są to auta wyposażone w klimatyzację, radio CD i MP3, wspomaganie kierownicy, posiadające ABS, poduszki powietrzne. Oferowane przez nas samochody nie są starsze niż dwa lata.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Nasze wypożyczalnie samochodów

BełchatówBydgoszczCzęstochowaElblągGdańskGrudziądzInowrocławKaliszKielceKoninŁódźOlsztynOstrów Wlkp.Piotrków Tryb.PłockRadomToruńWłocławek