Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Wypożyczalnia samochodów - Wynajem aut - osobowych i dostawczych - Arsen pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Gdańsk
80-958 Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1 p. 1110 B

telefon: 720 100 520, 720 340 340
e-mail: arsen@arsen.net.pl
 

Godziny pracy biura

pn - pt 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00
niedziela biuro nieczynne
Wypożyczalnia samochodów Arsen pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę

Wynajem samochodów Gdańsk

Wypożyczalnia samochodów Arsen w Gdańsku oferuje konkurencyjne ceny za wynajem aut osobowych i dostawczych. Z naszych usług od 2000 roku skorzystało już wielu zadowolonych klientów indywidualnych oraz firm. Dołącz do nich!

Wypożyczalnia aut dla Ciebie

Obecnie w ofercie mamy kilkadziesiąt modeli samochodów cenionych marek: Ford, Volvo, Opel, Renault, Peugeot, Volkswagen, które dla ułatwienia wyboru pogrupowaliśmy według kryterium klasy. Tak szeroka gama sprawia, że bez trudu odnajdziesz wśród nich mały samochód do zwiedzania miasta oraz limuzynę, która wpłynie pozytywnie na Twój biznesowy wizerunek. Oferujemy także wynajem samochodu z kierowcą oraz wypożyczenie samochodu do ślubu.

Wszystkie auta są regularnie serwisowane i poddawane przeglądom technicznym. Bogaty pakiet wyposażenia zapewnia bezpieczną (ABS, ESP, poduszki powietrzne) i komfortową (klimatyzacja, radio z MP3) jazdę.

Arsen to także wypożyczalnia samochodów dostawczych oraz przystosowanych do przewozu osób. Dla wygody Klientów oferujemy wynajem samochodów na lotnisku Gdańsk – Lech Wałęsa Airport oraz w punkcie zlokalizowanym w centrum miasta. Istnieje także możliwość podstawienia lub odbioru samochodu z dowolnej innej lokalizacji.

Już teraz możesz zarezerwować wybrany model telefonicznie lub e-mailem.

Nasze wypożyczalnie samochodów

BełchatówBydgoszczCzęstochowaElblągGdańskGrudziądzInowrocławKaliszKielceKoninŁódźOlsztynOstrów Wlkp.Piotrków Tryb.PłockRadomToruńWłocławek